Sigma Lutín slaví postup

16.06.2015 11:40

Fotbalisté Sigmy Lutín si nedělním vítězstvím 4:0 na půdě Doloplaz zajistili první místo v 1.B třídě a slaví postup.

Lutín v neděli zajížděl do Doloplaz s jediným cílem, vyhrát a zajistit si postup do vyšší soutěže. Do areálu dorazilo spoustu fanoušků, kteří po celou dobu vytvářeli výbornou atmosféru, za to jim patří velké DÍKY.

Hostující mužstvo do utkání vstoupilo jako uragán. Hned ve 2.minutě se ve středu hřiště šikovně uvolnil Körner, vyslal uličkou do vápna Rece a ten nekompromisně k tyči zakončil. 1:0

Brzké vedení bylo jako hnací motor a o pár minutek později se hosté radovali podruhé. Do šestnáctky se mrštně dostal Pavel Marek, obhodil si brankáře a z úhlu zakončil do odkryté branky. 2:0

To běžela teprve 10.minuta utkání a lutínská Sigma to měla fantasticky rozehrané. Skóre mohla do konce poločasu ještě navýšit, ale i dnes to v koncovce nebylo ono. Doloplazy hrozily převážně ze standartních situací.Největší příležitost domácích překazil skluzem na brankové čáře Šnejdar.

Poločas skončil tedy 2:0

Do druhého poločasu se vstupovalo s jediným cílem, neinkasovat. Naopak se podařilo skóre navýšit. V 60.minutě se dostal do samostatného úniku aktivně hrající Pavel Marek a sám proti brankáři nezaváhal. 3:0

Lutín hru kontroloval, zodpovedně bránil a nakonec přidal tečku za konečným výsledkem deset minut před koncem po Skoumalově rohovém kopu Hamy. 4:0

S konečným hvizdem vypukla na hřišti velká radost a Lutín tak slaví zasloužený postup do 1.A třídy.

Jak to vše vypadalo vám přiblíží spousta fotek v sekci fotogalerie.

Doloplazy - Sigma Lutín 0:4 (0:2)

Sestava: T.Skoumal, Korenný, Chrást, Gallik, Šnejdar, Pluháček, Rec, Körner, M.Skoumal, Pavel Marek, Hamy

Góly: Rec, Pavel Marek 2, Hamy

Střídali: Brhel, Bokůvka, Pavelka, Petr Marek, Šlosar, Šenkyřík