V generálce vítězně

30.07.2018 14:24

TJ Sokol Určice - TJ Sigma Lutín 0:5 (0:3) branky: Los, Schön, Šoupal, Pazdera 2

Sestava: Nejezchleb (Špaček) - Gallik (Šnejdar), Chrást (Marek), Skopalík, Körner - Schön (Prucek), Brhel (Vymazal), Konečný, Šoupal, Los, Volf (Pazdera)

Hodnocení trenéra Rojky:

Poslední přípravné utkání jsme sehráli s Určicemi, které hrají 1.A třídu. Prvních 25. min jsme se nemohli dostat do tempa. Hra byla pomalá a vázla nám rozehrávka. Hráli jsme na moc doteků a kazili hodně lehkých přihrávek. Poté jsme zlepšili pohyb a hru zjednodušili.  Dali jsme tam více přímočarosti v podobě kolmých přihrávek dopředu a výsledkem bylo poločasové vedení v poměru 3:0. Ve druhém poločase jsme už utkání kontrolovali. Soupeři začali pomalu docházet síly. Vytvořili jsme si několik vyložených příležitostí a zápas nakonec skončil výsledkem 5:0.