FK Kojetín-Koválovice - TJ Sigma Lutín 0:1 np (0:0)

Sestava: Nejezchleb - Pavlík (Körner), Chrást, Skopalík, Pavelka - Hamy, Vymazal, Brázdil, Skoumal - Wanke (Volf), Los

Připraveni: Korenný J., Mačák

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=3cbb3c57-c41a-4802-bc22-41ed9a66042a&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Hodnocení trenéra Lubomíra Keluce ml.:

V 21. kole jsme zajížděli na trávník posledního mužstva soutěže Kojetína. Podle postavení v tabulce mělo být utkání jednoznačnou záležitostí, ale realita na hřišti byla jiná.
Domácí mužstvo bylo v prvním poločase jednoznačně lepším mužstvem ve všech činnostech. Nevytvořili si, ale ani jednu 100 % šanci. My nevystřelili ani na branku. Poločas proto skončil bez branek. O poločasové přestávce jsme si řekli, že musíme hrát jinak, pozměnili se pozice některých hráčů a druhý poločas patřil zase nám, bohužel jsem neproměnili dvě jasné šance, proto utkání skončilo bez branek.Kojetín je sice poslední, ale kvalita mužstva tomu neodpovídá. Kluci nepodali optimální výkon, ale dva body si zasloužili hlavně za druhý poločas.