FC Kralice n. H. - TJ Sigma Lutín 2:3np (1:0) branky: Skopalík, Konečný

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Chrást, Vymazal, Pavelka
(Prucek) - Schön (Pazdera), Vymazal, Konečný, Rec, Hrabálek  - Los (Kráčmar)

Připraveni: Čuka, Rec, Gallik

Odkaz na zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=7694f13f-326a-43e5-9ec5-9f1d2e086a65&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Hodnocení trenéra Davida Rojky:

První poločas jsme se těžko dostávali do šancí. Kralice hráli  agresivně. Okamžitě nás  dostupovali a chytře kouskovali hru. Po dlouhém míči, se kterým  bychom si měli poradit, nám domácí vstřelili  úvodní branku. Druhý poločas jsme začali aktivně a začali jsme domácí přehrávat. Během deseti minut jsme otočili skóre. Poté jsme kontrolovali průběh zápasu. Kralice jsme nepouštěli ani do náznaku šancí. Bohužel jsme ale nepřidali třetí gól a domácí nás za to potrestali. Když z posledního rohu zápasu dokázali vyrovnat na konečných 2:2. Z toho jsem byl hodně zklamaný, protože dostáváme hodně laciné  branky. Soupeři nás trestají za každou chybu. Naštěstí se kluci rychle otřepali a získali jsme důležitý bod navíc po penaltovém rozstřelu.