V Rapotíně bez branek

28.08.2017 14:30

TJ Jiskra Rapotín - TJ Sigma Lutín 0:1np, penalty 1:4

Sestava: Běhalík O. - Skoumal M., Bokůvka, Skopalík, Körner - Šlajs (Volf), Rec, Vymazal, Brázdil, Los - Šoupal

Připraveni: Nejezchleb, Chrást

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=518f5372-96c8-4c4f-a464-c4cd2957e34e&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Fotogalerie na stránkách soupeře:

Hodnocení našeho trenéra Lubomíra Keluce:

Ve čtvrtém kole jsme zajížděli na hřiště Rapotína. První tři utkání se nám střelecky i herně velmi povedli a chtěli jsme na tyto zápasy navázat. Do utkání jsme vstoupili aktivně a celý první poločas jsme byli jasně lepším mužstvem, kdy domácí jen odkopávali, bránili se a skákali do střel. Našim největším problémem tentokrát bylo dát branku, buď jsme to řešili zbrkle, nebo podcenili situaci, proto poločas skončil bez branek. Druhý poločas byl diametrálně odlišný od prvního, domácí se více osmělovali a my kazili jednoduché přihrávky a zbytečně moc vymýšleli složitosti a vůbec nekomunikovali mezi sebou. Herně se mi vůbec nelíbil. Musíme si, ale uvědomit, že každému mužstvu nedáme pět branek a neproměníme každou šanci. Máme herně kvalitní mužstvo, ale jen v případě, že každý odvede velmi dobrý výkon. Samozřejmě jsme chtěli odvést z Rapotína tři body, ale i dva body jsou cenné. I z tohoto utkání jsou pozitivní věci. Rapotín si za bojovný a obětavý výkon bod zasloužil. My za předvedený výkon oprávněně dva. Pokud nevstřelíme branku, tak nemůžeme zvítězit. Chtěl bych velmi poděkovat Lutínským divákům za hojnou účast a povzbuzování hráčů.