V Ústí série výher skončila

19.05.2017 13:35

TJ Sokol Ústí - TJ Sigma Lutín 1:0 (1:0)

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=ecef14db-13b9-4e46-a6a4-34366ecd6b9f&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Komentář našeho trenéra Lubomíra Keluce:

Ve středečním utkání jsme zajížděli na půdu mužstva, které pomýšlí na postup do divize a tím mužstvem nebyl nikdo jiný než Ústí u Hranic. Utkání bylo hráno od prvních minut ve vysokém tempu. Domácí byli od začátku agresivnější a dostali nás pod tlak, kdy jsme nebyli schopni podržet míč. Soupeř míče uhrával a byl všude dřív. Celý první poločas jsme byli jen mužstvem, který odvrací protiútoky domácích. Nakonec po hrubé chybě jsme soupeři darovali gól. Proto poločas skončil 1:0. O přestávce jsme udělali nějaké změny a najednou se hrál vyrovnaný zápas, kdy jsme dokonce domácí dostali pod tlak. Bohužel jsme nedali vyrovnávací branku. Utkání se hrálo bohužel 80 minut, protože posledních deset minut byla vcelku komedie. Domácí si za první poločas výhru zasloužili. My hráli druhý poločas velmi dobře, ale chybí tam stále větší agresivita a zakončení v útočné činnosti. Utkání se hrálo za krásného počasí a vynikající divácké kulisy. Bohužel výkon trojice rozhodčích nebyl dle mého názoru ideální.