SK CHválkovice - TJ Sigma Lutín 2:1 (1:0) branka: Los

Hodnocení serveru regionsport.cz na odkaze:

regionsport.cz/foto-prestastna-vyhra-chvalkovic/

Další hodnocení trenéra TJ Sigma Lutín Lubomíra Keluce ml.:

Dnešní vložené kolo,které se hrálo v netradiční čas ve Chválkovicích bylo pro mě velkým rozčarováním,ale postupně. Před utkáním jsem hráče upozorňoval, že domácí budou bojovat a pokud mi budeme hrát kombinačně rychle a agresivně, tak si odvezeme body. Někteří hráči stále nechápou, že když se jim něco říká, tak ty věci musí plnit. My jsme byli jasně lepším mužstvem v prvním poločase, ale hráli jsme jen po vápno, bez střelby a centrovaných míčů do pokutového území. Soupeř byl neskutečně efektivní, za poločas se dostal snad na naši polovinu 3 krát a s toho jednou vystřelil ze standartní situace a dal branku. Za stavu 1:0 pro domácí se šlo do šaten. Tentokrát jsem musel opravdu zvýšit hlas, aby někteří pochopili,že to není přátelský zápas,ale mistrovský. Druhá polovina už vypadala co se týká nasazení úplně jinak .Dokázali jsme srovnat a pak následně zahodit několik šancí,vlastní nekvalitou!  Chválkovice se dostali v druhém poločase k druhé možnosti skórovat a znovu po naší hrozné chybě dali vítěznou branku. Tohle utkání bylo jen o nás a každý by si měl srovnat v hlavě jestli udělal maximum pro úspěch. Musíme si uvědomit, že jen kvalitními výkony budou přibývat fanoušci a to by měla být pro Vás odměna.