TJ Sigma Lutín - FK Medlov 3:0 (2:0) branky: Skopalík 2, Konečný

Sestava: Nejezchleb - Brhel (Pavelka), Körner, Chrást, Hrabálek (Gallik) - Schön (Pazdera), Vymazal, Konečný, Skopalík, Šoupal - Los (Prucek)

Připraveni: Mačák, Rec

Zápis o utkání:

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=d0404021-a9fa-4c06-a6aa-2bbd6ba8b0e1&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Komentář trenéra Rojky:

Dnes nám vyšlo utkání po všech stránkách. Po celé utkání jsme byli lepším týmem. Soupeře jsme předčili jak v agresivitě, tak v kombinační hře. Hlavně v prvním poločase byla naše dominance jasná. Vše začalo krásně kopnutou standardkou Tomáše Losa a hlavičkou Míši Skopalíka. Druhá branka měla opět stejného střelce, když míč vybojoval Jirka Vymazal a finální přihrávku na malé vápno nachystal Martin Schön. Hosté se do vážnější příležitosti nedostali a tak skončil první poločas výsledkem 2:0. Ve druhé půli jsme utkání kontrolovali. Třetí branku jsme přidali po trestném kopu, kdy míč krásně uklidil do sítě Tomáš Konečný. Poté se osmělil i Medlov a dvakrát zahrozil po standardní situaci, ale gól nedal. My už jsme svoje šance také neproměnili a tak zápas skončil naším jednoznačným vítězstvím v poměru 3:0. Kluky musím pochválit za předvedený výkon. Hlavně první poločas jsme odehráli hodně nad poměry Krajského přeboru.

V Litovli jsme loupili

08.10.2018 16:34

TJ Tatran Litovel - TJ Sigma Lutín 1:3 (1:1) branky: Los, Šoupal, Skopalík

Sestava: Nejezchleb - Šnejdar (Schön), Chrást, Körner, Brhel (Pavelka) - Pazdera (Prucek), Vymazal, Konečný, Skopalík, Šoupal - Los (Gallik)

Připraven: Rec, Mačák

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=728f8283-f4ed-4011-b918-2e3ea7e8f7de&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Hodnocení trenéra hostí Kohouta:

Donutili jsme loňského vítěze soutěže třást se o výsledek do poslední minuty a za to jsem na tým hrdý. Podali jsme důstojný výkon a přestože si jsem vědom i kvalit a vyložených šancí soupeře, tak kdyby mu nepomohla hned čtyřikrát branková konstrukce, byl by výsledek dosažený na hřišti mnohem odpovídající a snad i zaslouženější. Na to, že jsme museli udělat vynucené změny v sestavě, popralo se s tím mužstvo dobře. Gól Petra Dragona byl výstavní, včera odvedl obrovské množství práce a byl alespoň takhle odměněn, škoda ,že v podobě bodového zisku nebylo za svou práci odměněno celé mužstvo.

Hodnocení trenéra Rojky:

Prvních 15.min se hrál opatrný fotbal bez velkých šancí. Pak nás probudila první šance domácích, kterou zneškodnil Mirek Nejezchleb. Poté jsme začali mít převahu ve středu hřiště a lépe jsme kombinovali. Dali jsme také důležitý první gól po spolupráci Michala Skopalíka a skórujícího Tomáše Losa. Po úvodní brance jsme měli několik vyložených příležitostí, ale druhou branku jsme už nestřelili. Litovel pak hrozila hlavně po standardních situacích. Do šaten se bohužel šlo za vyrovnaného stavu, kdy se krásně trefil asi z půli hřiště nejlepší hráč domacích Petr Dragon. Do druhé půle jsme nastoupili aktivně a byli jsme  lepším mužstvem. První velkou šanci měl Michal Skopalík, ale brankáře domácích nepřekonal. Vytvářeli jsme si velké množství standardních situací, ale žádnou jsme dnes nedokázali zužitkovat. Rozhodnutí padlo v 70.min, kdy se po samostatné akci  prosadil Vojta Šoupal. Potom jsme ještě přežili šance litovelských, kdy nás několikrát zachránila branková konstrukce. Bylo to hlavně po standardních situacích, které domácí zahrávali opravdu dobře. Konečnou podobu výsledku dal v úplném závěru Michal Skopalík z penalty. Mohli jsme se tak radovat z výhry v poměru 3:1. Dnes při nás stálo i potřebné štěstí. Domací hráli na hranici svých možností. Nebyl to jednoduchý zápas, ale důležité jsou tři body a ty máme my.

Výhra se Zábřehem

01.10.2018 19:05

TJ Sigma Lutín - SK Sulko Zábřeh 4:1 (1:0) branky: Los 2. Skopalík, Körner

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek (Šnejdar), Chrást, Körner, Brhel (Gallik) - Pazdera (Prucek), Vymazal, Konečný, Skopalík, Šoupal (Pavelka) - Los

Připraven: Mačák

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=3473c42e-e65f-47cd-8048-2d58848d3c33&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Odkaz na článek v Šumperském deníku:

sumpersky.denik.cz/fotbal_region/zabreh-ztratil-zapas-s-lutinem-kvuli-deseti-minutam-hruzy-20181001.html

Prvních 20.min se hrál vyrovnaný fotbal. Nám  pomohla kvalitně zahraná standardní situace, po které se krásně trefil hlavou Michal Skopalík. Hosté měli jednu příležitost po brejkové situaci, ale podržel nás Mirek Nejezchleb. Po zbytek poločasu jsme měli optickou převahu hlavně díky velkému počtu standardních situací. Ale branku jsme už nedokázali vstřelit, i když šance tam byly. Celé utkání rozhodla první desetiminutovka druhé půle, ve které jsme vstřelili tři góly. Po zbytek druhé půle jsme si vytvářeli další příležitosti, ale diváci se už další branky v hostující síti nedočkali. V závěru utkání nás Zábřeh potrestal gólem z penalty, kdy jsme lehce ztratili míč ve středu pole a poté následoval zbytečný faul. Důležité utkání, které nás drží v popředí tabulky jsme vyhráli zaslouženě  4:1. Tímto bych chtěl pozvat fanoušky Lutína na sobotní utkání, které sehrajeme v nedaleké Litovli.

Z Všechovic s prázdnou

24.09.2018 17:33

TJ Tatran Všechovice - TJ Sigma Lutín 3:1 (2:1) branka: Los z penalty

Sestava: Nejezchleb - Brhel, Körner, Skopalík, Gallik - Prucek (Pazdera), Vymazal, Konečný (Chrást), Hrabálek, Šoupal - Los (Schön)

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=6c7f9bb1-3a6a-4a3b-a990-11a19718ca2f&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Odkaz na fotogalerii ze zápasu:

pavelhrdlicka.rajce.idnes.cz/Tatran_Vsechovice_-_TJ_Sigma_Lutin%2C_Olomoucky_krajsky_prebor/

Hodnocení ze strany domácího trenéra:

Utkání ovlivnila rychlá branka domácích. Na zápas jsme jeli s určitým záměrem i s ohledem na zdravotní stav našeho kádru. Poté jsme museli hrát do zatažené obrany a moc šancí jsme si nevypracovali. Bohužel jsme navíc inkasovali ze standardní situace a domácí tak vedli 2:0. Do zápasu nás vrátil na konci poločasu průnik Vojty Šoupala a následná proměněná penalta v podání Tomáše Losa. Poločas tak skončil jednobrankovým vedením Všechovic. Na začátku druhé půle jsme mohli vyrovnat, ale náš nejaktivnější hráč Vojta Šoupal neproměnil vyloženou šanci. V zápětí jsme inkasovali další branku po standardní situaci a tím domácí utkání prakticky rozhodli. Už jsme v sobě neměli dostatek fyzickým i psychických sil na obrat v utkání. Domácí si už vítězství pohlídali a zaslouženě vyhráli 3:1.

Anglický týden úspěšně

18.09.2018 15:05

Středa 12.9. TJ Sigma Lutín - FC Želatovice 4:2 (2:1) branky: Šoupal, Vymazal, Prucek, Hrabálek

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Chrást, Körner, Brhel (Šnejdar) - Šoupal (Volf), Vymazal, Konečný (Pazdera), Skopalík, Schön (Prucek) - Los

is.fotbal.cz/souteze/detail-souteze.aspx?req=7fe2b7f1-9f42-4685-b8a2-aab5d7f42029

Zápas pro nás nezačal dobře. Opět jsme dostali první rychlý gól. V této soutěži je vždycky těžké otáčet zápasy, kdy prohráváte. Dnes mělo mužstvo svoji sílu a ještě do poločasu jsme výsledek zaslouženě otočili. Ve druhém poločase se hra opticky vyrovnala a také ubylo vyložených šancí. Naštěstí jsme se konečně prosadili po standardní situaci a ta zápas rozhodla. Potom jsme ještě přidali branku po rychlém protiútoku a o vítězi utkání nebylo pochyb. Želatovice pak ještě snížili, ale radost z důležité vítězství v poměru 4:2 nám to nemohlo zkazit

Neděle 16.9. TJ Sigma Lutín - 1. HFK Olomouc "B" 2:0 (1:0) branky: Skopalík, Vymazal

Sestava: Nejezchleb - Hrabálek, Chrást, Körner, Brhel (Gallik) - Šoupal (Volf), Vymazal, Konečný, Skopalík, Schön (Prucek) - Los (Pazdera)

Připraven: Mačák, Šnejdar

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=c41687ca-7729-4108-9333-19bc1f037989&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a prvních 30.min jsme předváděli fotbal podle našich představ. Šli jsme také do rychlého vedení. Byla jen škoda, že jsme pak zahazovali jednu šanci za druhou a poločas tak skončil jen 1:0. Ve druhém poločase jsme průběh utkání kontrolovali. Mladíci z Holice se snažili, ale žadnou vyloženou šanci si nevytvořili. Všechny jejich náznaky šancí končili před naším pokutovým územím. V 70.min jsme přidali ještě jeden gól a zápas jsme dovedli do zaslouženého vítězství v poměru 2:0.

Na Šternberk jsme neměli

11.09.2018 14:46

TJ Sigma Lutín - FK Šternberk 0:3 (0:1)

Sestava: Nejezchleb - Gallik, Chrást, Skopalík, Šnejdar - Prucek, Vymazal, Hrabálek, Los, Pazdera (Volf) - Šoupal

Připraveni: Mačák, Zlatohlávek

is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=8e82c1bd-021f-439d-84fe-3e513c5980ec&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

Prvních 25.min jsme odehráli celkem slušně. První branka ze standardní situace nás dostala hodně dolů. Šternberk začal lépe kombinovat. Byl rychlejší a přímočařejší směrem dopředu. Vše rozhodla druhá branka ze začátku druhého poločasu, která padla opět ze standardky. Kdy jsme nepokryli odražený míč. Od té doby bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Hosté si vytvářeli jednu šanci za druhou. Držel nás ale Mirek Nejezchleb v bráně. My jsme hrozili jen po standardkách. Svoje šance na snížení výsledku jsme ale také neproměnili. A tak v samém závěru jsme inkasovali potřetí. Po brejku do otevřené obrany. To už jsme hráli vabank. Šternberk tak vyhrál zaslouženě 3:0. Kluci zápas odmakali, ale v situaci jaké jsme se nacházeli před zápasem jsme už druhou půli nemohli konkurovat tak kvalitnímu týmu jako je Šternberk. Teď nás čeká ve středu další těžký zápas proti Želátovicím a já doufám, že se nám už konečně podaří bodovat naplno.

MISTŘI!!!

05.06.2018 16:26

TJ SIGMA LUTÍN - mistr Krajského přeboru 2017/2018

Novinky

První prátelské utkání: Prohra 1:3

20.02.2012 09:48
  Lutíńští nastoupili k prvnímu  přípravnému utkání pod vedením trenéra Jana Tichého.   Mostkovice- Lutín 3:1 (1:1) Branka Blechta Sestava: Skoumal( 46.Mačák) - Valouch (46. Korenný M), Chrást ( 46. Svoboda), Bokůvka, Korenný Jiří -  Körner, Huňka, Rec - Gallik...

Poděkování dlouholetým trenérům

04.02.2012 21:20
  Vedení oddílu kopané by touto cestou, rádo poděkovalo  trenérům Hejtmanovi  a Skopalíkovi za dobře odvedenou práci  a ochotu ve složité situaci.

Novým Koučem byl jmenován Jan Tichý

29.01.2012 15:33
  Přejeme trenérovi, aby se mu z mužstvem dařilo a aby bavil hrou se svým mužstvem náročné Lutínské fanoušky.  zdroj:hlubocky.eu

Změna na trenérském postu

29.01.2012 15:18
Po posledním podzimním utkání u mužstva skončilo po vzájemné dohodě s vedením klubu trenérské duo Lubomír Hejtman a Lubomír Skopalík

Úspěch starých pánů na turnaji ve Hvozdě.

27.12.2011 21:07
27.12. 2011          se konal turnaj starých pánů ve Hvozdě. Turnaje se zúčastnili: Hvozd A,   Hvozd B., Luká, Nová Ves , Lutín. Výsledky turnaje:  Luká – Lutín 2 : 2 ( Bryja,...